Politika

Božićna čestitka predsjednice Kolinde Grabar-Kitarović

U povodu božićnih blagdana predsjednica Republike Kolinda Grabar-Kitarović uputila je prigodnu čestitku koju prenosimo u cijelosti:

Božić nam donosi darove dobrote, darežljivosti i ljubavi prema bližnjima, svojom vedrinom nas ohrabruje, budi optimizam i poziva na zajedništvo, stoga je ovo doba okupljanja u kojem dijelimo vrijeme i ljubav s našim obiteljima i prijateljima.

U tom ozračju dočekajmo Božić kao blagdan radosti života, s veseljem u nama samima, u pažnji prema potrebitima i posvećenosti jedni drugima.

Budimo obzirniji, budimo tolerantniji i srdačniji i time pridonesimo da se u našem društvu svaki čovjek osjeća dostojanstveno.

Svim vjernicima u Domovini i iseljeništvu želim sretan i blagoslovljen Božić i svako dobro u novoj 2020 godini!

Dio si dobrog društva na Lika Clubu, a htio bi kupiti i zanimljive proizvode? Posteri, majice, suveniri, magazini, hrana i kozmetika – u novoj ličkoj web trgovini koja ima preko 300 atraktivnih artikala! Otvori ju na linku PLITVICE SHOP i nešto iz bogatog asortimana naruči na svoju kućnu adresu. Dobrodošao!

 

Komentari

Komentara


Foto: predsjednica.hr

Oznake

Povezane objave

Back to top button
Close