Politika

Božićna čestitka predsjednice Kolinde Grabar-Kitarović

U povodu božićnih blagdana predsjednica Republike Kolinda Grabar-Kitarović uputila je prigodnu čestitku koju prenosimo u cijelosti:

Božić nam donosi darove dobrote, darežljivosti i ljubavi prema bližnjima, svojom vedrinom nas ohrabruje, budi optimizam i poziva na zajedništvo, stoga je ovo doba okupljanja u kojem dijelimo vrijeme i ljubav s našim obiteljima i prijateljima.

U tom ozračju dočekajmo Božić kao blagdan radosti života, s veseljem u nama samima, u pažnji prema potrebitima i posvećenosti jedni drugima.

Budimo obzirniji, budimo tolerantniji i srdačniji i time pridonesimo da se u našem društvu svaki čovjek osjeća dostojanstveno.

Svim vjernicima u Domovini i iseljeništvu želim sretan i blagoslovljen Božić i svako dobro u novoj 2020 godini!

Želiš se uključiti u našu zajednicu i svakodnevno primati poruke s terena te se družiti s Ličankama i Ličanima? Ili si naš/a iz Ličko-senjske, pa odmah postaješ dio dobrog društva? :) Uključi se u Viber zajednicu klikom na linku Lika Club | Najčitanije 🔥

 

Komentari

Komentara


Foto: predsjednica.hr

Oznake

Povezane objave

Back to top button
Close