VijestiGrad ZagrebScena

Nova pjesma grupe iZlet posvećena je svim “uhljebima” u Hrvatskoj

“Ovdje više nema mjesta za tebe” stihovi su nove pjesme grupe iZLET, u kojoj braća Kumerle opisuju trenutnu situaciju, koja vlada društvom.


Upravo sa ovom pjesmom, nadaju se da će barem malo pridonijeti  vedrijem i iskrenijem pogledu na Lijepu našu.

“Spot smo snimili u gradu Splitu i to sa stražnje strane legendarnog hotela Marijana, koji je sam po sebi simbol mnogih važnih trenutaka našeg društva. U snimanju smo koristili zahtjevnu tehniku jednog cjelovitog pokušaja, popularno zvanog one shot”, kažu braća Kumerle.

Izdavači iz Hitchtone Music & Promotion-a nanjušili su da bi ova pjesma mogla biti “trendy” pa su napravili izdanje. Također su komentirali i samu pjesmu i spot te su rekli kako je pravi ANTI-LJETNI HIT.

Želiš se uključiti u našu zajednicu i svakodnevno primati poruke s terena te se družiti s Ličankama i Ličanima? Ili si naš/a iz Ličko-senjske, pa odmah postaješ dio dobrog društva? :) Uključi se u Viber zajednicu klikom na linku Lika Club | Najčitanije 🔥

 

Komentari

Komentara


Foto: Lili Zaneta

Oznake

Povezane objave

Back to top button
Close