DogađanjaVijesti

Nova pjesma grupe iZlet posvećena je svim “uhljebima” u Hrvatskoj

“Ovdje više nema mjesta za tebe” stihovi su nove pjesme grupe iZLET, u kojoj braća Kumerle opisuju trenutnu situaciju, koja vlada društvom.


Upravo sa ovom pjesmom, nadaju se da će barem malo pridonijeti  vedrijem i iskrenijem pogledu na Lijepu našu.

“Spot smo snimili u gradu Splitu i to sa stražnje strane legendarnog hotela Marijana, koji je sam po sebi simbol mnogih važnih trenutaka našeg društva. U snimanju smo koristili zahtjevnu tehniku jednog cjelovitog pokušaja, popularno zvanog one shot”, kažu braća Kumerle.

Izdavači iz Hitchtone Music & Promotion-a nanjušili su da bi ova pjesma mogla biti “trendy” pa su napravili izdanje. Također su komentirali i samu pjesmu i spot te su rekli kako je pravi ANTI-LJETNI HIT.

 

Foto: Lili Zaneta

likaclub icon Čitaj najbolje ličke vijesti. Skini aplikaciju Lika app.
Oznake
Back to top button
Close