PolitikaIzdvojeno

Nezavisna lista mladih Gospić: “Dobili smo Škorinu riječ da će biti naš glas u Vladi”

PORUKA MLADIH GOSPIĆANA

Mladi Gospićani okupljeni u Nezavisnu listu mladih danas su se obratili građanima porukom u kojoj su naveli zašto su odlučili podržati Miroslava Škoru i njegov Domovinski pokret.

Njihovu objavu prenosimo u cijelosti:

Dragi naši građani i simpatizeri,

želimo Vas obavijestiti da smo odlučili podržati gosp. Miroslava Škoru i njegov Domovinski pokret.

Zašto Miroslav Škoro?

Nakon razgovora sa gospodinom Škorom i suradnicima, dojma koji je taj jednostavni čovjek ostavio na sve nas te ideja koje nam je predstavio i iskazao spremnost na prihvaćanje naših, odlučili smo pružiti ruku podrške Domovinskom pokretu.
Ne možemo Vam obećati hoće li se ponoviti priča kao s Most-om , ne možemo Vam obećati da će cvasti cvijeće u našoj županiji, ali duboko u nama vjerujemo da je gosp. Škoro promjena koja bi dobro došla svima nama. Čovjek iz naroda koji vjeruje u više ciljeve, gdje vlast služi narodu, a ne narod vlasti.

Onima koji Ličko-senjsku županiju zadnjih 30 godina gledaju samo kao usputnu stanicu prema vrhu, koji su ju iskoristili za vlastite interese , oni koji su odgovorni za njezin nezaustavljiv pad, kako stanovništva tako i razvoja, takvi nam ne padaju na pamet da bi ikad mogli zadobiti naše povjerenje. Svi mi znamo tko su oni.

Cilj svih nas je promicanje Ličko- senjske županije kao mjesta sa visokim potencijalom za razvoj poljoprivrede i turizma na prvom mjestu, a o sportu i uspjesima naših sportaša da ne govorimo. Zatražili smo od gosp. Škore da obrati pozornost na naš kraj, da nam bude prijatelj, naš glas u Vladi. Bile velike ili male stvari, ali da zauzme mjesto gdje smo odavno trebali biti, u raspravi Sabora Republike Hrvatske jer su Lika i Velebitsko primorje to zaslužili. Nije to karta više koja se traži, već samo mali početak usmjeravanja pogleda prema našoj županiji, davno napuštenoj. DOBILI SMO NJEGOVU RIJEČ, a ljudi se vežu za datu riječ. Uskoro će biti naš gost te ličkoj javnosti reći sve što ju zanima i predstaviti svoj program.

Dati glas nekoj drugoj manjoj opciji je bačen glas, također svi Vi vrlo dobro znate da to ide u korist samo jednoj političkoj struji, istoj onoj čiji smo taoci sve ove godine. Žao nam je iskreno što to nisu prepoznali i neki drugi u našoj predivnoj županiji.

Kako vjerovati nekomu tko te laže 30 godina? Ni sam gosp. Škoro nije slutio da je izrekao istinu koju naš narod ponavlja godinama, ali do nikog ne dopire : “Zašto lažu nam u lice?”
Također, postoji još jedna bitna stvar zbog koje smo odlučili podržati čovjeka sa slike, ne pamtimo ovolike napade na nikoga kao što se vode zadnjih dana na Miroslava Škoru. Većina medija ,stranke, Pupovac, razne Udruge i sl., takav medijski linč nitko ne zaslužuje, baš nitko. Čini li se onda da je odabrao dobar put i da je dovoljno snažan kad ga toliko napadaju? Svi smo mi ljudi od krvi i mesa. Baš zbog toga, naš mali pokret će stati uz njega pa kako god da prošli, mi se ne bojimo. Hrabrost je jedna od riječi koja stoji u opisu naše Nezavisne liste od prvog dana.

Nezavisna lista mladih nema svog kandidata na listi „Domovinskog pokreta“ već smo tu kao podrška jer smo prepoznali nešto kvalitetno i obećavajuće.
Drago nam je da će se na listi „DP-a“ naći naša sugrađanka, nezavisna dr. med. Mirjana Vrkljan- Radošević, želimo joj puno sreće!

Pozivamo sve koji se slažu sa nama, pridružite nam se u zajedničkoj političkoj bitci i ne dopustite da Vam opet isti kroje sudbinu u najvećoj, a nadasve, najdivnijoj županiji.
Zar Vam nije dosta istih faca koje drmaju Likom i Velebitskim primorjem?

Poseban poziv želimo uputiti našim braniteljima iz Gospića i Like.
Vi znate koliko Vas NLM štuje i drži do Vaše žrtve. Vi znate da Vas nikad nećemo razočarati jer Domovinski rat je naša svetinja. Naši roditelji su dragovoljci, branitelji, pomozite nam, pomozite ovom čovjeku koji kao i mi, misli isto. Dosta nam je podjela na crvene, žute, zelene, želimo samo bolju budućnost za sve nas, našu i Vašu djecu i unuke. Osigurajmo svi skupa kruh i dom u Hrvatskoj da se zaustave masovni odlasci naših ljudi pod „tuđu čizmu.“ Znamo da nas čujete, znamo da nas razumijete, opet Vas trebamo.
Domovinski pokret je pun braniteljske populacije, pokušajmo izgraditi nešto bolje.

Promjene su nužne,

SAD IL’ NIKADA !
Vaša NLM

Dio si dobrog društva na Lika Clubu, a htio bi kupiti i zanimljive proizvode? Posteri, majice, suveniri, magazini, hrana i kozmetika – u novoj ličkoj web trgovini koja ima preko 300 atraktivnih artikala! Otvori ju na linku PLITVICE SHOP i nešto iz bogatog asortimana naruči na svoju kućnu adresu. Dobrodošao!

 

Komentari

Komentara


Foto: Nezavisna lista mladih

Oznake

Povezane objave

Back to top button
Close