VijestiSportGrad Zagreb

Hrvatske klizačice osvojile čak dvije medalje

U petak je u Ledenoj dvorani Doma sportova otvoren 14. Svjetski juniorski kup i 13. Trofej Zagrebačkih pahuljica u sinkroniziranom klizanju, a Hrvatice su osvojile dvije medalje.


Natjecanje je otvoreno Trofejom Zagrebačkih pahuljica u kadetskoj konkurenciji, a prvo zlato iz Ledene odnio je češki tim Ice Flowers sa 33,10 bodova.

Hrvatskoj su pripale dvije medalje. Naša ekipa Ice Cats osvojila je srebro sa 27,60 bodova, dok su Zagrebačke pahuljice brončane (25.04).

U petak je još na rasporedu natjecanje juniorki u Svjetskom kupu, te seniorki, gdje Hrvatsku predstavljaju Zagrebačke pahuljice. Subotnji program starta od 16 sati slobodnim programom mlađih juniorki, od 16.30 nastupaju juniorke, a od 20.20 sati seniorke.

Više čitajte na tportal.hr

Dio si dobrog društva na Lika Clubu, a htio bi kupiti i zanimljive proizvode? Posteri, majice, suveniri, magazini, hrana i kozmetika – u novoj ličkoj web trgovini koja ima preko 300 atraktivnih artikala! Otvori ju na linku PLITVICE SHOP i nešto iz bogatog asortimana naruči na svoju kućnu adresu. Dobrodošao!

 

Komentari

Komentara


Foto: hrvatskareprezentacija.hr

Oznake

Povezane objave

Back to top button
Close