Događanja

U ponedjeljak počinje redoviti blagoslov obitelji na području Gospića

OBAVIJEST IZ ŽUPNOG UREDA

Idući tjedan počinje redoviti blagoslov obitelji na području Župe Navještenja Blažene Djevice Marije Gospić.


“Poštovani župljani, u prvom ciklusu blagoslova obitelji – kuća zbog epidemioloških mjera isključivo smo išli na poziv župljana. Budući da je situacija s korona virusom u našoj župi više nego povoljna, nastavljamo s REDOVITIM blagoslovom obitelji – kuća koje do sada nismo pohodili“, stoji u obavijesti iz Župnog ureda.

Raspored blagoslova od 8. 2. do 17. 2. 2021.

Ponedjeljak, 08.02. – Kaniška i Kaniža Gospićka(donja i gornja) i Kneza Jerka Rukavine.

Utorak, 09.02. – Uglovnica(Vile Velebita), Trg S. Radića, Ivana bana Karlovića, Uglovnica(I.B. Karlovića), Uglovnica(S. Radića), Nikole Tesle, 30. Svibnja, Karla Brkljačića, J. Tomljenovića, B.J. Jelačića, Popa M. Mesića, Trg Zrinskih i Frankopana, Eugena Kvaternika, Dr. Franje Tuđmana i Vjenceslava Novaka.

Srijeda, 10.02. – Zagrebačka, Bužimska, S.S. Kranjčevića, A.G. Matoša, Hrvatskih književnika, F.Kurelca, Put Hrv. Garde, Ive Hrvačanina, Čanić Gaj i Kralja Tomislava.

Četvrtak, 11.02. – Trnovačka, Katarine Zrinske, Davida Starčevića, Smiljanska, Oštarska, Mile Starčevića, Manje Kovačević, Logorište, Petra Svačića, Kneza Domagoja.

Petak, 12.02. – Tina Ujevića, Augusta Šenoe, Petra Preradovića, Vladimira Nazora, Pazariška, Poljarska, Ferdinanda Kovačevića, Balinovac(N.Š. Zrinskog, Kneza Mislava, Kneza Trpimira i Kralja Zvonimira).

Subota, 13.02. – Budačka, Perušićka, Vukšićka, Smiljansko Polje, Ante Starčevića, Nikole Mašića, Senjskih žrtava, Neznanih junaka, M. Kraljevića.

Ponedjeljak, 15.02. – Vrtlarska, Eugena Kumičića, Ivana Gojtana, Žakana Broza, Mlinarska, popa Frana Biničkog, 118. Brigade HV, Spec. Jedinice policije, 25. Satnije ZNG, Kneza Novaka, Lipovska, Lipe, 9. Brigade HV i Petra Krešimira IV.

Utorak, 16.02. – Brioni – Ljudevita Gaja, Grofa J. Draškovića, Antuna Mihanovića, Velebitska, Jure Turića, Jasikovačka, Vinkovačka, Lovinačka, Pakračka, Osječka, Splitska, Slunjska, Zadarska, Karlovačka i Kneza Lovre Milinkovića.

Srijeda, 17.02. – Bilajska, Varaždinska, Dubrovačka, Riječka, Ribnička, Senjska, Crikvenička, Vukovarska, Žabica i Žabička.

 

Foto: Lika Club

likaclub icon Čitaj najbolje ličke vijesti. Skini aplikaciju Lika app.


Oznake
Back to top button
Close