ŽupanijskaPolitika

Miss Hrvatske Katarina Prnjak je novo lice šibenskog SDP-a

Koalicija stranaka SDP, HNS, HSS i HSU potpisala je u utorak u Šibeniku zajedničku platformu ‘Zajedno možemo skinuti paučinu sa Šibensko-kninske županije’ jer 25 godina HDZ njom upravlja. Neko vrijeme imali su rezultate, ali došlo je vrijeme za promjenu jer se njihov model vladanja potrošio, što se vidi i nacionalnom nivou, na primjeru Agrokora, kazao je SDP-ov kandidat za župana Franko Vidović i naglasio da županiju treba decentralizirati jer se mora ravnomjerno razvijati, prenosi sibenik.in.


Među okupljenima je bila i bivša Miss Hrvatske Katarina Prnjak, koja je kandidatkinja SDP-a za gradsko vijeće Šibenika. Ona je prije nekoliko tjedana za 24sata iznijela svoju viziju razvoja Šibenika:

Ulazeći u vode samostalnog poslovanja, suočila sam se s mnogim problemima, pa sam odlučila pridružiti se ekipi za koju vjerujem da može napraviti stvarne promjene u Šibeniku”,  rekla je Prnjak te obećala da će u njenom fokusu biti problemi nezaposlenosti i odlaska mladih iz Šibenika.

“Imam veliku volju ući u Gradsko vijeće. Nadam se da ću dobiti podršku kolega, koju ću svakako opravdati. Svakodnevni problemi s kojima se suočavam, no jednako tako i pojedinačne priče širokoga kruga ljudi koje poznajem, najbolji su mi putokaz da nešto treba promijeniti i napraviti. Vjerujem da ova mlada ekipa koju predvodi Josip Živković može konačno napraviti neke konkretne i dobre stvari za naš grad, jer su to već pokazali i u prethodnome mandatu. Ponajprije moramo promijeniti nešto da mladi ljudi više ne odlaze iz Šibenika, da ostanu raditi u svom gradu i ovdje stvaraju budućnost. Sigurna sam da ćemo u tome uspjeti”,_ rekla je Prnjak za 24sata.hr

 

Foto: Instagram

Povezane objave

likaclub icon Čitaj najbolje ličke vijesti. Skini aplikaciju Lika app.


Oznake
Back to top button
Close