VijestiSport

RK Gospić: Odigrano prvo kolo interne klupske lige

U subotu, 12. studenog 2022. godine, odigrano je 1. kolo Lige Rukometnog kluba „Gospić“.


Liga malog rukometa je organizirana za dječake i djevojčice koji pri klubu treniraju u grupama u Gospiću, Udbini, Korenici, Otočcu i Brinju. Mladi rukometaši podijeljeni su u tri uzrasne kategorije (2010./2011., 2012./2013. i 2014./2015. godište), a dječaci i djevojčice igraju u istoj konkurenciji. U 2023. godini ligi će se priključiti članovi rođeni 2016. godine i mlađi.

Igra se turnirski, jednom mjesečno, domaćin 1. kola bio je Gospić, a domaćini će se između spomenutih gradova kružno izmjenjivati svakoga mjeseca.

 

U Gradskoj sportskoj dvorani u Gospiću okupilo se čak 29 ekipa koje su odigrale 63 utakmice, a navedeno govori kako Rukometni klub „Gospić“ ne treba brinuti za budućnost svog postojanja. Veliki broj djece u 5 gradova i općina Ličko-senjske županije zavolio je rukomet i treniranje, a kroz projekt interne klupske lige djevojčice i dječaci stječu vrijedno iskustvo natjecanja i odigravanja utakmica.

 

Veliki je ovo projekt koji je rezultat fantastičnog i fanatičnog rada s najmlađim uzrastima i realizacija jasnog cilja kojeg je klub ispred sebe postavio prije nekoliko godina.

 

KATEGORIJA 2010./2011.

 

POPIS EKIPA

 

Ekipa Udiljak 1

Ekipa Udiljak  2

Ekipa Udiljak  3

Ekipa Knežević 1

Ekipa Knežević 2

Ekipa Pavelić /Romac

Ekipa Matić 1

Ekipa Matić 2

Ekipa Matić 3

Ekipa Havliček 1

Ekipa Havliček 2

 

REZULTATI

 

11:30 – 1.kolo – Ekipa Udiljak 1 : Ekipa Udiljak 3 – 9:8

11:42 – 1.kolo – Ekipa Havliček 1 : Ekipa Matić 3 – 7:13

11:54 – 1.kolo – Ekipa Knežević 2 : Ekipa Matić 2 – 6:17

12:06 – 1.kolo – Ekipa Matić 1 : Ekipa Pavelić/Romac – 11:5

12:18 – 1.kolo – Ekipa Havliček 2 : Ekipa Udiljak 2 – 5:7

12:30 – 2.kolo – Ekipa Udiljak 3 : Ekipa Matić 2 – 5:17

12:42 – 2.kolo – Ekipa Matić 3 : Ekipa Knežević 2  – 11:3

12:54 – 2.kolo – Ekipa Udiljak 1 : Ekipa Havliček 1 – 18:8

13:06 – 2.kolo – Ekipa Pavelić/Romac : Ekipa Havliček 2 – 9:6

13:18 – 2.kolo – Ekipa Knežević 1 : Ekipa Matić  1 – 7:5

13:30 – 3.kolo – Ekipa Havliček 1 : Ekipa Udiljak 3 – 9:8

13:42 – 3.kolo – Ekipa Knežević 2 : Ekipa Udiljak 1 – 9:12

13:54 – 3.kolo – Ekipa Matić 2 : Ekipa Matić 3 – 9:7

14:06 – 3.kolo – Ekipa Havliček 2 : Ekipa Knežević 1 – 6:11

14:18 – 3.kolo – Ekipa Udiljak 2 : Ekipa Pavelić/Romac – 5:11

14:30 – 4.kolo – Ekipa Udiljak 3 : Ekipa Matić 3 – 3:8

14:42 – 4.kolo – Ekipa Udiljak 1 : Ekipa Matić 2 – 7:9

14:54 – 4.kolo – Ekipa Havliček 1 : Ekipa Knežević 2 – 8:9

15:06 – 4.kolo – Ekipa Knežević 1 : Ekipa Udiljak 2 – 4:1

15:18 – 4.kolo – Ekipa Matić 1 : Ekipa Havliček 2  – 16:5

15:30 – 5.kolo – Ekipa Knežević 2 : Ekipa Udiljak 3 – 6:7

15:42 – 5.kolo – Ekipa Matić 2 : Ekipa Havliček 1  – 16:9

15:54 – 5.kolo – Ekipa Matić 3 : Ekipa Udiljak 1 – 13:9

16:06 – 5.kolo – Ekipa Udiljak 2 : Ekipa Matić 1 – 5:8

16:18 – 5.kolo – Ekipa Pavelić/Romac : Ekipa Knežević 1 – 7:6

16:30 – 3.mjesto – A2 – Matić 2 : B2 – Knežević 1 – 11:5

16:42 – finale – A1 – Matić 3 : B1 – Matić 1 – 5:7

 

POREDAK

 

  1. MJESTO – EKIPA MATIĆ 1
  2. MJESTO – EKIPA MATIĆ 3
  3. MJESTO – EKIPA MATIĆ 2
  4. MJESTO – EKIPA KNEŽEVIĆ 1

 

 

KATEGORIJA 2012./2013

 

POPIS EKIPA

 

Ekipa Pavelić/Romac 1

Ekipa Pavelić/Romac 2

Ekipa Knežević 1

Ekipa Knežević 2

Ekipa Štampar 1

Ekipa Štampar 2

Ekipa Havliček 1

Ekipa Havliček 2

 

REZULTATI

 

11:30 – 1.kolo – Ekipa Štampar 1 : Ekipa Pavelić/Romac 2 – 12:6

11:42 – 1.kolo – Ekipa Knežević 2 : Ekipa Havliček 1 – 6:5

11:54 – 1.kolo – Ekipa Pavelić/Romac : Ekipa Havliček 2 – 12:1

12:06 – 1.kolo – Ekipa Štampar 2 : Ekipa Knežević 1 – 8:5

12:18 – 2.kolo – Ekipa Pavelić/Romac 2 : Ekipa Havliček 1 – 7:5

12:30 – 2.kolo – Ekipa Štampar 1 : Ekipa Knežević 2 – 4:6

12:42 – 2.kolo – Ekipa Havliček 2 : Ekipa Knežević 1 – 4:10

12:54 – 2.kolo – Ekipa Pavelić/Romac 1 : Ekipa Štampar 2 – 9:6

13:06 – 3.kolo – Ekipa Knežević 2 : Ekipa Pavelić/Romac 2 – 4:10

13:18 – 3.kolo – Ekipa Havliček 1 : Ekipa Štampar 1 – 9:7

13:30 – 3.kolo – Ekipa Štampar 2 : Ekipa Havliček 2 – 4:3

13:42 – 3.kolo – Ekipa Knežević 1 : Ekipa Pavelić/Romac 1 – 4:12

13:54 – 3.mjesto – A2 – Knežević 2 : B2 – Štampar 2 – 6:7

14:06 – FINALE – A1 – Pavelić/Romac 2 : B1 – Pavelić/Romac 1 – 4:8

 

POREDAK

 

  1. MJESTO – EKIPA PAVELIĆ/ROMAC 1
  2. MJESTO – EKIPA PAVELIĆ/ROMAC 2
  3. MJESTO – EKIPA ŠTAMPAR 2
  4. MJESTO – EKIPA KNEŽEVIĆ 2

 

KATEGORIJA 2014./2015.

 

POPIS EKIPA

 

Ekipa Knežević

Ekipa Pavelić /Romac 1

Ekipa Pavelić/Romac 2

Ekipa Perišić 1

Ekipa Perišić 2

Ekipa Perišić 3

Ekipa Perišić 4

Ekipa Havliček 1

Ekipa Havliček 2

Ekipa Havliček 3

 

REZULTATI

 

11:30 – 1.kolo – Ekipa Knežević : Ekipa Perišić 3 – 5:6

11:42 – 1.kolo – Ekipa Havliček 3 : Ekipa Pavelić/Romac 2 – 11:3

11:54 – 1.kolo – Ekipa Perišić 1 : Ekipa Havliček 2 – 4:4

12:06 – 1.kolo – Ekipa Pavelić/Romac 1 : Ekipa Havliček 1 – 17:0

12:18 – 2.kolo – Ekipa Perišić 3 : Ekipa Havliček 3 – 4:5

12:30 – 2.kolo – Ekipa Perišić 4 : Ekipa Knežević – 5:7

12:42 – 2.kolo – Ekipa Havliček 2 : Ekipa Pavelić/Romac 1 – 2:6

12:54 – 2.kolo – Ekipa Perišić 2 : Ekipa Perišić 1 – 6:1

13:06 – 3.kolo – Ekipa Havliček 3 : Ekipa Perišić 4 – 4:8

13:18 – 3.kolo – Ekipa Pavelić/Romac 2 : Ekipa Perišić 3 – 6:4

13:30 – 3.kolo – Ekipa Pavelić/Romac 3 : Ekipa Perišić 2 – 0:5

13:42 – 3.kolo – Ekipa Havliček 1 : Ekipa Havliček 2 – 20:1

13:54 – 4.kolo – Ekipa Perišić 4 : Ekipa Pavelić/Romac 2 – 7:2

14:06 – 4.kolo – Ekipa Havliček 3 : Ekipa Knežević – 4:3

14:18 – 4.kolo – Ekipa Perišić 2 : Ekipa Havliček 1 – 9:1

14:30 – 4.kolo – Ekipa Perišić 1 : Ekipa Pavelić/Romac 1 – 9:1

14:42 – 5.kolo – Ekipa Pavelić/Romac 2 : Ekipa Knežević – 3:3

14:54 – 5.kolo – Ekipa Perišic 3 : Ekipa Perišić 4 – 0:5

15:06 – 5.kolo – Ekipa Havliček 1 : Ekipa Perišić 1 – 6:3

15:18 – 5.kolo – Ekipa Perišić 2 : Ekipa Havliček 2 – 9:1

15:30 – 3.mjesto – A2 – Havliček 3 : B2 – Pavelić/Romac 2 – 4:0

15:42 – FINALE – A1 – Perišić 4 : B1 – Perišić 2 – 1:4

 

POREDAK

 

  1. MJESTO – EKIPA PERIŠIĆ 2
  2. MJESTO – EKIPA PERIŠIĆ 4
  3. MJESTO – EKIPA HAVLIČEK 3
  4. MJESTO – EKIPA PAVELIĆ/ROMAC 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Komentari

Komentara


Foto: RK Gospić

Oznake

Povezane objave

Back to top button
Close