Dinamo slavio u Koprivnici

U prvoj utakmici 17. kola MAXtv Prve lige, u Koprivnici pred oko tri tisuće gledatelja, Dinamo je svladao Slaven Belupo 2-1

Iza Dinama su teški tjedni. Arijan Ademi je zbog dopinga od strane UEFA-e suspendiran na četiri godine, mladi ‘modri’ talent Ante Ćorić je ušao u sukob s klubom (izgleda da je sve izglađeno, jer je ušao u 78. minuti), u prostorije hrvatskog prvaka ušao je USKOK, izvršni predsjednik Zdravko Mamić je opet u pritvoru, a momčad nije prva na ljestvici.

U takvoj situaciji Dinamo je bio pod pritiskom pobjede, jer bi atmosfera gubitkom novih bodova postala još gora.

Od prve minute igrači Zorana Mamića su se nametnuli. Pokušavali su udarcima iz daljine i brojnim ubačajima u šesnaesterac, ali obrana ‘farmaceuta’ djelovala je sigurno. Domaćin je bio bezopasan, čekao je svoju priliku i dočekao ju je u 40.

Zadnja linija gostiju neuspješno je namještala zaleđe, Križman koji je minutu ranije ušao umjesto Ozobića gurnuo je za Delića, a on je zabio za vodstvo 1-0.