Zdravlje

Veliko priznanje za volontere gospićkog Crvenog križa

Volonteri Gradskog društva Crvenog križa Gospić među najboljim su volonterima Hrvatskog Crvenog križa za 2016 god, piše lika-express.hr


Taj laskavi kompliment volonteri i interventni tim Crvenog križa Gospić zaslužili su jer su tijekom prošle godine ostvarili više od 2,000 sati volonterskog rada. Djelovali su u elementarnim nepogodama , socijalnom programu pomoći starijim osobama u potrebi i na ostalim programima društva. Volonteri gospićkog Crvenog križa nominirani su među 5 najboljih timova u Hrvatskom Crvenom križu.

“S obzirom na ostvarene rezultate naše društvo nagrađeno je zahvalnicom Hrvatskog Crvenog križa za ostvarene rezultate na doprinosu u razvoju volontiranja u Republici Hrvatskoj, a volonterka Ana Šimić u ime naših volontera primila je priznanje od Predsjednika HCK Dr. Josipa Jelića i Izvršnog Predsjednika Roberta Markta u Zagreba za vrijeme smotre Interventnih timova u Zagrebu“– kažu u Gradskom društvu Crvenog križa Gospić za lika-express.hr.

Želiš se uključiti u našu zajednicu i svakodnevno primati poruke s terena te se družiti s Ličankama i Ličanima? Ili si naš/a iz Ličko-senjske, pa odmah postaješ dio dobrog društva? :) Uključi se u Viber zajednicu klikom na linku Lika Club | Najčitanije 🔥

 

Komentari

Komentara


Foto: lika-express.hr

Oznake

Povezane objave

Back to top button
Close