Veliki uspjeh hrvatskog tenisača u Parizu

Dodig i Melo stigli su do još jedne velike pobjede na Roland Garrosu, gdje brane naslov pobjednika.

Hrvatski tenisač Ivan Dodig u paru s Brazilcem Marcelom Melom na pravom je putu da obrani prošlogodišnji naslov u Roland Garrosu. Njih su dvojica izborili polufinale nakon što su u dva seta (6:4, 6.4) slavili protiv rumunjsko-indijskog para Rohana Bopanne i Florina Mergeua.

Čekaju ih Španjolci

U prvom setu Dodig i Melo stigli do do breka pri rezultatu 3:3, dok su u drugom to napravili dosta rano. Točnije pri rezultatu 1:1.

Poslije toga imali su priliku za novi break kod 4:2. Pri servisu za meč suparnici su im došli na 0:40, ali je hrvatsko-brazilski par s pet poena zaredom došao do preokreta i do pobjede. Meč je trajao sat i 15 minuta.

U polufinalu će Dodig i Melo igrati protiv Španjolaca Feliciana Lopeza i Marca Lopeza koji su bili bolji od Francuza Juliena Benneteaua i Edouarda Roger-Vasselina.

Izvor: net.hr | Foto: christof stache