Vijesti

UŽIVO preko likaclubbing.eu: HRVATSKA – BRAZIL

23.58h, utakmica je gotova. Izgubili smo. Nema se što zamjeriti našim dečkima, nadamo se boljim sucima u idućim utakmicama. Hvala vam na praćenju, sutra se budimo hladne glave. Laku noć!

23.51h, gol Brazila. 3:1… pustimo nepravdu, okrenimo se prema sljedećoj utakmici.

23.40h, gol Hrvatske, ukrao sudac…

23.32h, gol Neymara…iz poklonjenog penala.

23.28h, penal. Brazil…

23.12h, držimo se. 🙂

22.49h, gotovo prvo poluvrijeme! Bravo naši, imamo 1:1, idemo na drugi dio utakmice!

22.46h, “kako zaustaviti tog malog vražićka Neymara?”

22.31h, Neymar zabio gol…jbg, 1:1. Idemo dalje.

22.22h, Pletikosa misli na nas! Hvala Pletikosa!!! Opasno se živi…

22.17h, ugasio se dio rasvjete na stadionu. Igramo u polumraku, 6 godina pripremali stadion za ovu utakmicu. 😀

22.12h, GOOOOOOOOLLLLL!!!!!!!

22.09h, Olić skoro!!! Ajmo Hrvatska!

22.06h, zasad smo dobri. Ajmoooo! POČELO JE!!!

21.58h, i kažu da je plazma u pozadini!
image

21.43h, još jedan kafić. Osječko u prvom planu, nešto penzionerska ekipa…
image

21.35h, javljanje iz Splita. Severina svira u pozadini, pjesma Italiana??? 😀 Ajmoooo Split!

21.31h, Mila Horvat razgovara s Vlaovićem. On je pomalo usporen, kao da se igra 5. Županijska Ličko-senjske… dolazi Šuker, poziva da ne napravimo tragediju ako izgubimo. Nećemo, biti će i dalje show! Moramo biti ponosni na svaki djelić svijeta koji će vidjeti Hrvatsku. Hvala svima, čujemo se i vidimo u poluvremenu!

21.25h, navalila ekipa iz Zagsa! Evo još dvije foto.
image

I terasa, puni se lagano…
image

20.54h, stiže fotografija iz Zagsa, elitnog zagrebačkog imotskog kafića. 😀
image

19.32h, Dragan Nikolić sa tevejca šalje dobre note o utakmici. Ljudi iz priloga kažu da su digli kredit za pt u Brazil, evo i neki Bosanac maltene…navija za nas! Oeee, “daj nam Brazil, da se igramo!”, Hrvati iz Banja Luke!

18.47h, javljaju nam da se u Otočcu sprema nevrijeme. Držite se, evo fotke.
image

18.43h, drugo pivo, ovaj put Ožujsko, kaže gospodin iz Baške vode na RTL-u da idući put ovakvu utakmicu igramo za sto miliona godina. 😀

17.27h, kupljeno Staropramen, Žuja i cherry (???)! Ćiro već nešto brlja na tevejcu… mi bi rađe gledali Blogera Krulu, al eto. 😀

16.58h, naš projekt prvog prijenosa uživo ikad, na najvećoj utakmici ikad, kreće ikad. Oko 22.00 je utakmica s Brazilom, dotad pijemo pivo, šetamo i nervoziramo se, gledajte se s nama ako nemate pametnijeg posla.

Večeras od 22.00h na portalu likaclubbing.eu uživo pratimo prvu utakmicu SP 2014. Čitajte nas u stvarnom vremenu, iz minute u minutu komentiramo utakmicu, u vjeri pobjede!

Video prijenos možete pogledati na HRT 2, a ukoliko tražite direktan live video prijenos link za laptop, možete ga pronaći netom prije utakmice na sljedećoj web stranici – www.livestreaming.com.hr.