LokalnaPolitikaIzdvojeno

Tušak i Starčević na tržnici u Gospiću prikupili potpise, očekuje se ulazak u drugi krug za župana

AKTIVNO U KAMPANJI ZA ŽUPANIJU

Danas su na tržnici u Gospiću potpise za kandidaturu prikupljali Danijel Tušak, kandidat za župana Ličko-senjske županije, te Karlo Starčević, aktualni gradonačelnik i kandidat za drugi mandat


Karlo Starčević i Danijel Tušak dva su jaka imena koja s listom „Budi svoj“ idu na nadolazeće lokalne izbore za gradonačelnika Gospića i župana Ličko-senjske županije. Karlo Starčević, aktualni gradonačelnik grada Gospića tijekom današnjeg prikupljanja potpisa na gospićkoj placi kaže nam da su potrebe za brojem potpisa zadovoljene, no ljudi se javljaju i žele dati podršku ovom dvojcu.

Mislim da smo u ove četiri godine već pokazali da znamo, da hoćemo, da možemo i da mislimo svojom glavom, da nismo ničiji poltroni i na ničijoj uzici i da nitko s nama ne upravlja. Mi smo svoji na svome i želimo takvi i ostati“- kaže nam Starčević koji u borbi za gradonačelnika Gospića planira pobijediti već u prvom krugu jer će građani honorirati uspjehe i rad u protekle četiri godine.

Na razini županije Starčević očekuje da će kandidat za župana Danijel Tušak ući u drugi krug i onda veličanstveno pobijediti.

Danijel Tušak, poznati lički poduzetnik smatra da je od 2017. godine kada je Karlo Starčević postao gradonačelnik došlo do tektonskih promjena koje su dovele do sloboda koje se ranije nisu mogle osjetiti. On osobno želi pomoći ekipi koja se okupila oko Karla Starčevića da nastave još jedan mandat kako bi odradili ono što je započeto.

Tušak svoje protukandidate vidi jakima na papiru sa svojom infrastrukturom, no on vjeruje u ljude koji će odlučiti svojom glavom i vidjeti da ljudi koji su njemu protukandidati već 20 godina sudjeluju u političkom životu,a u to vrijeme svi smo nazadovali – piše Lika Express. 

Vjerujem da ljudi prepoznaju našu ekipu kao nešto pozitivno i kao ljude koji ne žive od politike već su u nju ušli da svoja znanja pretoče u službu naroda“- kaže Tušak koji smatra da institucije županije ne rade u interesu županije, infrastruktura nije u funkciji razvoja županije, a mogućnosti su ogromne.

Budite svoji, gdje vam srce ide iziđite na izbore jer samo tako će se vaša volja poštivati. Mi znamo što treba učiniti da bi ova naša županija krenula sigurnim stopama naprijed“ – zaključuje Tušak.

Dio si dobrog društva na Lika Clubu, a htio bi kupiti i zanimljive proizvode? Posteri, majice, suveniri, magazini, hrana i kozmetika – u novoj ličkoj web trgovini koja ima preko 300 atraktivnih artikala! Otvori ju na linku PLITVICE SHOP i nešto iz bogatog asortimana naruči na svoju kućnu adresu. Dobrodošao!

 

Komentari

Komentara

Oznake

Povezane objave

Back to top button
Close