Društvene mrežeKultura

Stare razglednice i fotografije vraćaju nas u prošlost Gospića

Početkom srpnja ove godine Grad Gospić je pokrenuo aktivnu Facebook stranicu putem koje komunicira s građanima s prosječno više od 50 objava mjesečno.


Osim službenih informacije iz gradske uprave i novosti iz gradskih ustanova, na Facebook stranici Grada Gospića od  danas možete pratiti i kako su Gospić i Gospićani izgledali u prošlosti. Naime, Grad je počeo objavljivati stare fotografije i razglednice iz knjige “Pozdrav iz Gospića” nakladnika Muzej Like.

Kako bi se naš grad prisjetio svoje ponosne i zanimljive prošlosti, pomoću knjige “Pozdrav iz Gospića” nakladnika Muzej Like, krećemo sa objavama starih razglednica i fotografija. Lajkajte, komentirajte i dijelite svoj Grad!, pozivaju na Facebooku grada Gospića.

Pogledajte prvu objavu s fotografijom”Ličke željeznice”, kako je izgledala 1900. godine:

Želiš se uključiti u našu zajednicu i svakodnevno primati poruke s terena te se družiti s Ličankama i Ličanima? Ili si naš/a iz Ličko-senjske, pa odmah postaješ dio dobrog društva? :) Uključi se u Viber zajednicu klikom na linku Lika Club | Najčitanije 🔥

 

Komentari

Komentara


Foto: Grad Gospić Facebook

Oznake

Povezane objave

Back to top button
Close