VijestiLifestyle

Stanovnici Općine Perušić besplatno u PP Grabovaču

PP Grabovača koju smo nedavno posjetili, danas nudi besplatan ulaz svim stanovnicima Općine Perušić. Iskoristite priliku i pogledajte Samograd, najpopularniju špilju ovog pećinskog parka u našoj županiji.

Službena obavijest PP Grabovača na Facebooku:

Sutra, 31.5.2014., svi stanovnici Općine Perušić mogu besplatno posjetiti špilju Samograd i Pećinski Park Grabovača! 😉
Pozivamo sve da iskoriste ovu priliku ! 🙂
Vidimo se!

 

perušić

Tekst napisala: UL

Dio si dobrog društva na Lika Clubu, a htio bi kupiti i zanimljive proizvode? Posteri, majice, suveniri, magazini, hrana i kozmetika – u novoj ličkoj web trgovini koja ima preko 300 atraktivnih artikala! Otvori ju na linku PLITVICE SHOP i nešto iz bogatog asortimana naruči na svoju kućnu adresu. Dobrodošao!

 

Komentari

Komentara

Povezane objave

Back to top button
Close