VijestiLifestyle

Stanovnici Općine Perušić besplatno u PP Grabovaču

PP Grabovača koju smo nedavno posjetili, danas nudi besplatan ulaz svim stanovnicima Općine Perušić. Iskoristite priliku i pogledajte Samograd, najpopularniju špilju ovog pećinskog parka u našoj županiji.

Službena obavijest PP Grabovača na Facebooku:

Sutra, 31.5.2014., svi stanovnici Općine Perušić mogu besplatno posjetiti špilju Samograd i Pećinski Park Grabovača! 😉
Pozivamo sve da iskoriste ovu priliku ! 🙂
Vidimo se!

 

perušić

Tekst napisala: UL

Želiš se uključiti u našu zajednicu i svakodnevno primati poruke s terena te se družiti s Ličankama i Ličanima? Ili si naš/a iz Ličko-senjske, pa odmah postaješ dio dobrog društva? :) Uključi se u Viber zajednicu klikom na linku Lika Club | Najčitanije 🔥

 

Komentari

Komentara

Povezane objave

Back to top button
Close