Rukometaši Gospića doživjeli prvi ovosezonski poraz

U susretu trećeg kola druge hrvatske rukometne lige-zapad, rukometaši Gospića doživjeli su prvi ovosezonski poraz.

U sportskoj dvorani u Gospiću bolji od naših rukometaša bili su rukometaši Mornara iz Dramlja rezultatom 35:28. Iako su gosti bolje otvorili susret, gospićani ih brzo sustižu i pred kraj prvog poluvremena vode sa dva razlike. Ipak na odmor se odlazi neriješenim rezultatom 17:17. I u nastavku se igra gol za gol, no gosti su se kod 22:22 odlijepili i na kraju ostvarili relativno uvjerljivu pobjedu.

U porazu Gospića najučinkovitiji je bio Ivan Jelić sa 7 golova. Gospić je sada s omjerom 2:1 na 4.mjestu na ljestvici. Četvrto kolo donosi gostovanje u Rijeci kod Pećina, u subotu 29.listopada. Pećine su među tri vodeće ekipe na vrhu ljestvice s omjerom 3:0.

Izvor / Foto: lika-express.hr