Vijesti

Riječka Armada stala u obranu svog člana i HGSS-ovca: Nemojmo dopustiti da častan i pošten čovjek robija zbog tuđih političkih podmetanja i djelovanja 

Matko Škalamera žrtva je lažnog prijavljivanja od strane jednog Srbina


Klub navijača Armada Rijeka na Facebook stranici stao je u obranu svog člana Matka Škalamere, koji je lažno optužen i pritvoren.

Pozivamo sve naše članove, simpatizere, navijače Rijeke, građane Rijeke i ljude dobre volje na mirno okupljanje dana 28. kolovoza 2019. u 19,30h sati ispred istražnog zatvora u Rijeci u znak podrške našem pritvorenom prijatelju i članu Matku Škalameri. Tko god poznaje Matka, ili je samo čuo za njega, ima pravo vjerovati da je nevin i da sve što mu se stavlja na teret nema veze s njim kao osobom.
Naš “Škala” je u svemu ovome samo kolateralna žrtva niza proteklih događanja u Hrvatskoj. – stoji u objavi Armade.

Cijelu objavu pročitajte u nastavku.

Želiš se uključiti u našu zajednicu i svakodnevno primati poruke s terena te se družiti s Ličankama i Ličanima? Ili si naš/a iz Ličko-senjske, pa odmah postaješ dio dobrog društva? :) Uključi se u Viber zajednicu klikom na linku Lika Club | Najčitanije 🔥

 

Komentari

Komentara


Foto: Facebook

Oznake

Povezane objave

Back to top button
Close