Sport

Povratak BBB-a na Sjever – SLUŽBENO JE!

Navijači se vraćaju


Bad Blue Boysi, najjača navijačka skupina u Hrvatskoj uz Torcidu, najavila je na svojim službenim stranicama povratak na tribine. Vjerujemo da je među njima i mnogo Ličana. Priopćenje prenosimo u cjelosti.

Navijačka grupa BAD BLUE BOYS se na nedjeljni derbi vraća na svoju, sjevernu tribinu!

Vrijeme je da se ova dugogodišnja agonija prekine i da se kompletnoj Upravi pokažu izlazna vrata iz Dinama.

Previše smo godina izgubili u ovome svemu da bi se sada sve svelo na naslađivanje medijskim spektaklom i gledalo sa strane kako se klub urušava, jer navijači Dinama su ostali dužni sebi i svom klubu završiti započeto.

Borba za naš klub nalazi se na prekretnici i sada je vrijeme da se vidi koliko NAVIJAČA ima Dinamo.

BAD BLUE BOYS


Foto: wikimedia

 

Dio si dobrog društva na Lika Clubu, a htio bi kupiti i zanimljive proizvode? Posteri, majice, suveniri, magazini, hrana i kozmetika – u novoj ličkoj web trgovini koja ima preko 300 atraktivnih artikala! Otvori ju na linku PLITVICE SHOP i nešto iz bogatog asortimana naruči na svoju kućnu adresu. Dobrodošao!

 

Komentari

Komentara

Oznake

Povezane objave

Back to top button
Close