Pogledajte RASPORED utakmica za SP u rukometu 2015. i točne satnice utakmica Hrvatske

Iva Biondić

Nakon Španjolske 2013., Svjetsko prvenstvo u rukometu 2015. održat će se u Kataru.

Sudjelovat će ukupno 24 reprezentacije, a igrat će se u samo dva grada – Lusailu i Dohi. Budući da će se na ovom SP-u igrati ukupno u tri dvorane (1 Lusail, 2 Doha) Svjetska rukometna federacija (IHF) odustala je od dosadašnje prakse kada se smotra najboljih rukometaša organizirala po načelu da bi svaka skupina bila smještena u svom gradu i reprezentacije bi u istoj dvorani igrale svih pet dvoboja grupne faze.

Donosimo raspored svih utakmica i zasad poznate termine (po hrvatskom vremenu).

Skupina A:

15. siječnja u 18:30: Katar – Brazil
16. siječnja u 15:00: Španjolska – Bjelorusija
16. siječnja u 15:00: Slovenija – Čile

17. siječnja u 15:00: Brazil – Španjolska
17. siječnja u 15:00: Bjelorusija – Slovenija
17. siječnja u 17:00: Čile – Katar

19. siječnja u 15:00: Španjolska – Čile
19. siječnja u 15:00: Bjelorusija – Brazil
19. siječnja u 17:00: Slovenija – Katar

21. siječnja u 15:00: Slovenija – Brazil
21. siječnja u 15:00: Čile – Bjelorusija
21. siječnja u 17:00: Katar – Španjolska

23. siječnja u 15:00: Brazil – Čile
23. siječnja u 15:00: Španjolska – Slovenija
23. siječnja u 17:00: Katar – Bjelorusija

Skupina B:

16. siječnja u 13:00: Bosna i Hercegovina – Iran
16. siječnja u 15:00: Makedonija – Tunis
16. siječnja u 17:00: HRVATSKA – Austrija

17. siječnja u 17:00: Tunis – HRVATSKA
17. siječnja u 17:00: Iran – Makedonija
17. siječnja u 19:00: Austrija – Bosna i Hercegovina

19. siječnja u 17:00: Bosna i Hercegovina – Makedonija
19. siječnja u 17:00: HRVATSKA – Iran
19. siječnja u 19:00: Austrija – Tunis

21. siječnja u 15:00: Iran – Austrija
21. siječnja u 17:00: Bosna i Hercegovina – Tunis
21. siječnja u 17:00: Makedonija – HRVATSKA

23. siječnja u 15:00: Tunis – Iran
23. siječnja u 17:00: Makedonija – Austrija
23. siječnja u 17:00: HRVATSKA – Bosna i Hercegovina

Skupina C:

16. siječnja u 17:00: Alžir – Egipat
16. siječnja u 19:00: Francuska – Češka
16. siječnja u 19:00: Švedska – Island

18. siječnja u 17:00: Island -Alžir
18. siječnja u 19:00: Češka – Švedska
18. siječnja u 19:00: Egipat – Francuska

20. siječnja u 17:00: Češka – Egipat
20. siječnja u 19:00: Francuska – Island
20. siječnja u 19:00: Švedska – Alžir

22. siječnja u 19:00: Švedska – Egipat
22. siječnja u 19:00: Island – Češka
22. siječnja u 19:00: Alžir – Francuska

24. siječnja u 17:00: Egipat – Island
24. siječnja u 19:00: Alžir – Češka
24. siječnja u 19:00: Francuska – Švedska

Skupina D:

16. siječnja u 13:00: Rusija – Saudijska Arabija
16. siječnja u 17:00: Poljska – Njemačka
16. siječnja u 19:00: Danska – Argentina

18. siječnja u 17:00: Argentina – Poljska
18. siječnja u 17:00: Njemačka – Rusija
18. siječnja u 19:00: Saudijska Arabija – Danska

20. siječnja u 17:00: Poljska – Rusija
20. siječnja u 17:00: Argentina – Saudijska Arabija
20. siječnja u 19:00: Danska – Njemačka

22. siječnja u 17:00: Poljska – Saudijska Arabija
22. siječnja u 17:00: Njemačka – Argentina
22. siječnja u 19:00: Rusija – Danska

24. siječnja u 17:00: Saudijska Arabija – Njemačka
24. siječnja u 17:00: Rusija – Argentina
24. siječnja u 19:00: Danska – Poljska

Nokaut faza počinje osminom finala u kojoj će se četiri utakmice odigrati 25. siječnja, a još četiri dan kasnije.

Četvrtfinala su na programu 28. siječnja, polufinala 30.01., dok se posljednjeg dana (1. veljače) igraju utakmica za treće mjesto i finale.

Foto: IHF
Tekst: gol.dnevnih.hr

Pogledajte spektakularan video kanjona rijeke Like!

<script>

<script>

Komentari


X
facebook
Kliknite "Like" ako želite pratiti LikaClub.eu na Facebook-u