Ličko-senjska županijaVijestiGrad Zagreb

Podrška Zagrebu iz naše županije poslana iz Novalje, Gospića i s Plitvica

NAKON POTRESA PREKO FACEBOOKA

Nakon što se dogodio velik potres u Zagrebu, stigla je i podrška gradskih i općinskih vlasti iz Ličko-senjske županije


Putem službenih Facebook stranica građanima i službama u Zagrebu podršku su dale Grad Novalja s gradonačelnikom Antom Dabom, Grad Gospić s gradonačelnikom Karlom Starčevićem, te Općina Plitvička jezera s načelnikom Antom Kovačom.

Svatko na svoj način, nakon potresa od 5,3 po Richteru, obratio se građanima.

Izdvajamo;

Dabo (Novalja): Zagrebe, Novalja je u mislima s vama!

Starčević (Gospić): Iako nam se čini da je sve protiv nas i da nam je i majka priroda okrenula leđa, vjerujem da će ovo sve uskoro biti iza nas. Ipak, najviše učiniti možemo mi sami. Još jednom, sve vas molim  ostanite u svojim domovima!

Kovač (Plitvička jezera): PLITVICE ❤️ ZAGREB

Facebook objave u nastavku.

Dio si dobrog društva na Lika Clubu, a htio bi kupiti i zanimljive proizvode? Posteri, majice, suveniri, magazini, hrana i kozmetika – u novoj ličkoj web trgovini koja ima preko 300 atraktivnih artikala! Otvori ju na linku PLITVICE SHOP i nešto iz bogatog asortimana naruči na svoju kućnu adresu. Dobrodošao!

 

Komentari

Komentara

Oznake

Povezane objave

Back to top button
Close