Ličko-senjska županijaVijestiGrad Zagreb

Podrška Zagrebu iz naše županije poslana iz Novalje, Gospića i s Plitvica

NAKON POTRESA PREKO FACEBOOKA

Nakon što se dogodio velik potres u Zagrebu, stigla je i podrška gradskih i općinskih vlasti iz Ličko-senjske županije


Putem službenih Facebook stranica građanima i službama u Zagrebu podršku su dale Grad Novalja s gradonačelnikom Antom Dabom, Grad Gospić s gradonačelnikom Karlom Starčevićem, te Općina Plitvička jezera s načelnikom Antom Kovačom.

Svatko na svoj način, nakon potresa od 5,3 po Richteru, obratio se građanima.

Izdvajamo;

Dabo (Novalja): Zagrebe, Novalja je u mislima s vama!

Starčević (Gospić): Iako nam se čini da je sve protiv nas i da nam je i majka priroda okrenula leđa, vjerujem da će ovo sve uskoro biti iza nas. Ipak, najviše učiniti možemo mi sami. Još jednom, sve vas molim  ostanite u svojim domovima!

Kovač (Plitvička jezera): PLITVICE ❤️ ZAGREB

Facebook objave u nastavku.


Na web stranici časopisa The Plitvice Times pogledajte jedini lički webshop s više od 500 unikatnih artikala malih hrvatskih proizvođača, obrtnika i poduzetnika. Od unikatnog ručnog rada, malih pogona specifičnih proizvoda, do poznatih brendiranih artikala. Iz cijele Hrvatske - sve na jednom mjestu!

Pregledajte po kategorijama i naručite kvalitetno:

MODA – Odjeća, nakit i modni dodaci
POSTERI – Motivi iz cijele Hrvatske
SUVENIRI – Šalice i lončići, unikatni nakit i tradicija
NOVINE I KNJIGE – Časopisi, edukativne knjige i literatura
KOZMETIKA – Parfemi, prirodne kreme, balzami, eterična ulja
HRANA I PIĆE – Domaći sirevi i vina, etične čokolade, kolačići

Naruči i stiže na kućnu adresu za nekoliko dana!

 

Komentari

Komentara

Oznake

Povezane objave

Back to top button
Close