Ličko-senjska županijaPolitika

Otvoreno pismo premijeru Andreju Plenkoviću: “ZAUSTAVITE OVO LUDILO U NAŠEM GRADU GOSPIĆU I NAŠOJ ŽUPANIJI!”

Na mail adresu portala LIKACLUB danas je stiglo otvoreno pismo upućeno predsjedniku Vlade Republike Hrvatske Andreju Plenkoviću koje potpisuje Nezavisna lista mladih Grada Gospića.

Pismo prenosimo u cijelosti:

Poštovani premijeru RH,

ZAUSTAVITE OVO LUDILO U NAŠEM GRADU GOSPIĆU I NAŠOJ ŽUPANIJI !

Nastali smo prije nešto više od godinu dana. Okupili smo mlade ljude grada Gospića koji više nisu mogli gledati uništavanje našeg grada. Većina nas je bila nekada u mladeži Hdz-a, ali nismo mogli gledati što se radi od našeg naroda. Gospić je taoc pojedinih ljudi godinama, na čelu sa Darkom Milinovićem, jedinim čovjekom oko kojega se sve vrti i bez kojega se ne može donesti niti jedna odluka. Bilo o razvoju grada, ulaganjima u grad ili o zaposlenju čistačice do direktora pojedine ustanove, bilo gradske ili županijske. Rezultati su danas itekako vidljivi.

Jučerašnja presica vam je sve rekla,otvoreni govor o načinu primanja za tako važnu funkciju ravnatelja NP Plitvička jezera. Otvoreni govor o kriminalnim radnjama. Ne smiju biti sposobni, već podobni. Nama je dosta toga da nas ostatak Hrvatske gleda kao zaostale ljude upravo zbog takvih izjava,takvog ponašanja i takvih ljudi.

Gospićani su godinama bili strašeni, omalovažavani, ponižavani, sve pod palicom najveće hrvatske stranke. Većina Gospićana i Ličana su Hdz-ovci, oni pravi i iskreni, ali nestali su u sivilo strahovlade Darka Milinovića i njegovih poltrona. Grad Gospić kao i sva Lika vrvi poštenim domoljubima i Hdz-ovcima, ali ne mogu doći do izražaja niti mogu učiniti nekakav bitniji iskorak za dobrobit Gospića, Otočca,Senja i ostalih dijelova Ličko-senjske županije upravo zbog gore navedenih.

Apsolutna laž je da je jučer oko stotinjak ljudi tražilo ispisnicu iz stranke. Ako pogledate izjave župana Milinovića prošlih godina, sve mu se vrti oko 100, bilo upisa ili ispisa, ovisi o situaciji. A još veća glupost je izjava da će 10 000 članova (kojih nema toliko,nego pola manje) ići bosonogi na vrh Velebita. To su izjave jednog političara ? Da li je taj političar pitao ostale članove što misle o tome? Samo je, po tko zna koji put pokazao kako misli na sebe.

Kada bi Vam govorili o svemu što su ti pojedici radili svih ovih godina, naša pressica bi trajala 5 puta duže nego ona jučerašnja. Mi gledamo budućnost našeg grada i naše županije. Vi ste sad u stanju napraviti veliku stvar da nam pomognete i da napokon naša Ličko-senjska županija krene u pravom smjeru. Iz dana u dan gubimo ljude, a krivi su samo oni koji su nas vodili svih ovih godina. Odgovornost mora snositi i posljedice.

Nadamo se da ćete u ovom pismu prepoznati našu iskrenost,volju za radom i boljitkom našeg grada Gospića i čitave županije.

s poštovanjem,

Nezavisna lista mladih Grada Gospića i nezavisni građani Grada Gospića!

 

Želiš se uključiti u našu zajednicu i svakodnevno primati poruke s terena te se družiti s Ličankama i Ličanima? Ili si naš/a iz Ličko-senjske, pa odmah postaješ dio dobrog društva? :) Uključi se u Viber zajednicu klikom na linku Lika Club | Najčitanije 🔥

 

Komentari

Komentara


Foto: Facebook

Oznake

Povezane objave

Back to top button
Close