VijestiSport

OTOČAC Barkanovci darivali najmlađe, poklonili djeci bicikle i kacige

Biciklistički klub Barkan već mnogo godina promovira sport i zdrav život u našoj županiji, a sada su napravili novu akciju povodom Božića


U Otočcu su ovog puta organizirali akciju za djecu u kojoj je klub kupio dva bicikla guralice za vježbanje ravnoteže i dvije pripadajuće kacige. Darovali su ih Dječjem vrtiću “Ciciban” Otočac, a iz Uprave kluba poručili su za LIKACLUB;

Nadamo se će najmlađi u skoroj budoćnosti postati aktivni biciklisti, a možda i članovi BK “Barkan”.

Pogledajte i nekoliko fotografija.

Želiš se uključiti u našu zajednicu i svakodnevno primati poruke s terena te se družiti s Ličankama i Ličanima? Ili si naš/a iz Ličko-senjske, pa odmah postaješ dio dobrog društva? :) Uključi se u Viber zajednicu klikom na linku Lika Club | Najčitanije 🔥

 

Komentari

Komentara


Foto: BK Barkan

Oznake

Povezane objave

Back to top button
Close