VijestiSport

OTOČAC Barkanovci darivali najmlađe, poklonili djeci bicikle i kacige

Biciklistički klub Barkan već mnogo godina promovira sport i zdrav život u našoj županiji, a sada su napravili novu akciju povodom Božića


U Otočcu su ovog puta organizirali akciju za djecu u kojoj je klub kupio dva bicikla guralice za vježbanje ravnoteže i dvije pripadajuće kacige. Darovali su ih Dječjem vrtiću “Ciciban” Otočac, a iz Uprave kluba poručili su za LIKACLUB;

Nadamo se će najmlađi u skoroj budoćnosti postati aktivni biciklisti, a možda i članovi BK “Barkan”.

Pogledajte i nekoliko fotografija.

Dio si dobrog društva na Lika Clubu, a htio bi kupiti i zanimljive proizvode? Posteri, majice, suveniri, magazini, hrana i kozmetika – u novoj ličkoj web trgovini koja ima preko 300 atraktivnih artikala! Otvori ju na linku PLITVICE SHOP i nešto iz bogatog asortimana naruči na svoju kućnu adresu. Dobrodošao!

 

Komentari

Komentara


Foto: BK Barkan

Oznake

Povezane objave

Back to top button
Close