Ličko-senjska županijaObrazovanje

Osnovna škola Luke Perkovića iz Brinja pokrenula školski list “Lukina škrinjica”

PROLISTAJTE PRVI BROJ

Osnovna škola Luke Perkovića u Brinju ovih dana je predstavila 1. broj digitalnog školskog lista “Lukina škrinjica”


“Škola nosi naziv po književniku Luki Perkoviću čije je najpoznatije djelo “Škrinja”, a odatle dolazi i ideja za naziv školskog lista. Ali nije samo ovo razlog! U ne tako dalekoj prošlosti našeg naroda, škrinja je predstavljala mjesto čuvanja obiteljskog blaga. U nju su se spremale vrijedne stvari te joj se pristupalo s posebnom pažnjom. Tako i mi želimo da ovaj školski list bude škrinja našeg blaga, riznica dragocjenih radova učenika naše škole. Nadamo se da ćete uživati u čitanju i pregledavanju i čitanju sadržaja“, poruka je Uredništva časopisa.

Lukinu škrinjicu možete prelistati na linku.

 

Želiš se uključiti u našu zajednicu i svakodnevno primati poruke s terena te se družiti s Ličankama i Ličanima? Ili si naš/a iz Ličko-senjske, pa odmah postaješ dio dobrog društva? :) Uključi se u Viber zajednicu klikom na linku Lika Club | Najčitanije 🔥

 

Komentari

Komentara

Oznake

Povezane objave

Back to top button
Close