Ličko-senjska županijaObrazovanje

Osnovna škola Luke Perkovića iz Brinja pokrenula školski list “Lukina škrinjica”

PROLISTAJTE PRVI BROJ

Osnovna škola Luke Perkovića u Brinju ovih dana je predstavila 1. broj digitalnog školskog lista “Lukina škrinjica”


“Škola nosi naziv po književniku Luki Perkoviću čije je najpoznatije djelo “Škrinja”, a odatle dolazi i ideja za naziv školskog lista. Ali nije samo ovo razlog! U ne tako dalekoj prošlosti našeg naroda, škrinja je predstavljala mjesto čuvanja obiteljskog blaga. U nju su se spremale vrijedne stvari te joj se pristupalo s posebnom pažnjom. Tako i mi želimo da ovaj školski list bude škrinja našeg blaga, riznica dragocjenih radova učenika naše škole. Nadamo se da ćete uživati u čitanju i pregledavanju i čitanju sadržaja“, poruka je Uredništva časopisa.

Lukinu škrinjicu možete prelistati na linku.

 

Dio si dobrog društva na Lika Clubu, a htio bi kupiti i zanimljive proizvode? Posteri, majice, suveniri, magazini, hrana i kozmetika – u novoj ličkoj web trgovini koja ima preko 300 atraktivnih artikala! Otvori ju na linku PLITVICE SHOP i nešto iz bogatog asortimana naruči na svoju kućnu adresu. Dobrodošao!

 

Komentari

Komentara

Oznake

Povezane objave

Back to top button
Close