Odigrane još dvije utakmice ljetnog turnira u Gospiću

Sinoć su u sklopu Ljetnog malonogometnog turnira Gospić 2017. odigrane dvije utakmice i obje su završile identičnim rezultatom, 4:2.

Najprije su Lika boysi pobijedili Bigrom. Golovima Ivana Sudara, Gorana Lovrića i Ivana Jelića poveli su 3:0, na 3:1 smanjio je Stjepan Liščević, i s tim se rezultatom otišlo na poluvrijeme. U drugom poluvremenu na 4:1 povisio je Josip Brkljačić. Gol za Bigrom za konačnih 2:4 postavio je Ivan Štimac.

U drugom susretu dana s 4:2 Caffe bar Igo bio je bolji od Caffe bara Miro. Strijelac za CB Miro bio je Dubravko Borovac, drugi gol ove ekipe bio je autogol protivnika, Antonia Ostovića. Strijelci za Igo bili su Marko Krznarić,Nikola Bunjevčević i dva puta Matija Ostović.

Nakon ovih susreta po 7 bodova imaju Lika boysi i CB LA vučna služba Lončar. CB Igo ima 6 bodova,a CB Miro 4. Sljedeći susreti na rasporedu su u srijedu, 19.srpnja. Od 20:30 sastaju se Caffe bar Igo- Lucys boys,a od 21:20 u derbiju turnira igraju vodeće ekipe Lika boysi i CB LA vučna služba Lončar.

Izvor / Foto: lika-express.hr