Na NHL led vraća se Borna Rendulić

U prvom dvoboju nove sezone hokejaške NHL lige Colorado Avalanche je na domaćem terenu poražen od Minnesote Wild sa 4-5, a hrvatski hokejaš 23-godišnji Borna Rendulić odigrao je za Colorado sedam minuta, ali nije imao priliku upisati se u strijelce ili asistente

Colorado je nakon dvije trećine vodio 4-1, ali je na kraju ipak izgubio, a junak susreta bio je Amerikanac Zach Parise, koji je zabio tri pogotka za Minnesotu, uključujući i pobjednički u 51. minuti.

Rendulić je prošle godine potpisao dvogodišnji ugovor s Coloradom, koji mu nije jamčio mjesto u momčadi, pa je prošlu sezonu započeo igrajući u AHL-u za Lake Erie Monsters. No, zbog ozljeda nekih napadača trener Patrick Roy odlučio je Rendulića povući u momčad Colorada.