SportIzdvojeno

Kreće rukometna igraonica – priključi se i ti!

Rukometni klub „Gospić“ je pokrenuo još jedan projekt usmjeren prema djeci. Riječ je o Rukometnoj igraonici, treningu koji će kroz igru postupno usmjeravati djecu prema rukometu dajući im temelje za daljnji rukometni i psihofizički razvoj.

Djevojčice i dječake 2016./2017. godište i mlađe trenirati će kineziolog i trener Marko Mataija, a priključit im se možete ponedjeljkom, srijedom i četvrtkom od 18 do 19 sati u Sportskoj dvorani OŠ dr. Jure Turića u Gospiću.

Dovedite svoje mališane neka učine svoje prve sportske korake, razvijaju svoje motoričke sposobnosti, zaigraju rukomet i budu dio velike obitelji našeg kluba!Čuo si za metaverzum i virtualnu stvarnost, ali ne znaš o čemu se radi? Sve o tim temama možeš pročitati na ovom linku.

Voliš Plitvice ali ne možeš doći u razgledavanje? Informiraj se o turističkim temama klikom ovdje.

 

Komentari

Komentara


Foto: Lika Club, Josip Durdov

Oznake

Povezane objave

Back to top button
Close