Ličko-senjska županijaPolitika

Kovač prozvao Milinovića: “Prestani sramotiti sebe i cijelu Ličku-senjsku!”

Načelnik Općine Plitvička Jezera Ante Kovač koji je prošle godine na lokalnim izborima skinuo s vlasti HDZ u svojoj općini, večeras je putem svog Facebook profila vrlo otvoreno kritizirao župana Ličko-senjske županije Darka Milinovića koji se počeo nazivati “nezavisnim”.

Pogledajte što je napisao u svojoj Facebook objavi, a zaključak je s fotografijom predivne ličke prirode uz komentar:

“Svima koji Liku vide jedino kroz ispade našeg župana, fotografija one prave Like, neiskvarene i iskonske koju nije uništilo ni deset godina njegove vladavine.” – zaključuje Kovač.

Želiš se uključiti u našu zajednicu i svakodnevno primati poruke s terena te se družiti s Ličankama i Ličanima? Ili si naš/a iz Ličko-senjske, pa odmah postaješ dio dobrog društva? :) Uključi se u Viber zajednicu klikom na linku Lika Club | Najčitanije 🔥

 

Komentari

Komentara

Oznake

Povezane objave

Back to top button
Close