Ivo Karlović nezaustavljiv!

Hrvatski tenisač Ivo Karlović stigao je do sedme pobjede u nizu svladavši u 2. kolu ATP turnira u Acapulcu Srbina Dušana Lajovića sa 3-6, 6-3, 6-1 u susretu koji je trajao sat i 26 minuta.

Nakon osvojenog naslova u Delray Beachu Ivo Karlović je stigao do četvrtfinala u Acapulcu svladavši po drugi put u karijeri Lajovića u isto toliko međusobnih susreta.

Protiv Lajovića Karlović je odigrao lošiji prvi set kojega je izgubio sa 3-6. Karlović je u tom setu imao 50 posto ubačenih prvih servisa, a realizacija na drugom servisu bila mu je samo 28 posto, a odservirao je čak pet dvostrukih pogrešaka.

No, u preostala dva seta ukupno je izgubio samo šest poena na svom početnom udarcu, dok se Lajovićeva igra raspala nakon rezultata 3-3 u drugom setu. Karlović je osvojio devet od posljednjih 10 gemova pritom oduzevši četiri puta servis suparniku.

U četvrtfinalu će Karlović igrati protiv Amerikanca Ryana Harrisona.

Tekst: Gol.dnevnik