Hokejaši Medveščaka izgubili od Slovana

Četvrtu utakmicu u nizu izgubili su hokejaši Medveščaka u KHL-u. Ovaj put na domaćem ledu slavio je Slovan iz Bratislave golom u trećoj minuti produžetka.

Slovan je u Domu sportova krenuo furiozno – dvama golovima u prvih pet minuta. Medveščak je uzvratio već u šestoj, a produžetke izborio samo 28 sekundi prije kraja. No u produžetku je ipak izgubio 3-2 na početku novog domaćeg niza utakmica u KHL-u.

Viedensky i Jeglič pogodili su u drugoj i petoj minuti za slovački sastav. Colby Genoway na asistenciju Hedberga zabio je i treći gol unutar prvih šest minuta. Mreže su mirovale sve do 60. minute i udarca Mareka Kvapila koji je odsjeo u mreži za 2-2.

“Medvjedi” su tako došli do boda, no više od toga nisu uspjeli. Tomaš Starosta u trećoj minuti produžetka zabio je za pobjedu Slovana koji je napredovao na četvrto mjesto Zapadne konferencije. Medveščak je s desete došao na osmu poziciju uoči utakmice protiv Spartaka u četvrtak, također u Zagrebu.

Tekst: 24sata hr

Slika: arhiva