ZdravljeIzdvojeno

Gospićki Rotarijanci uspješno prikupili sredstva za pomoć Josipu Kolačeviću, objavili i kome ide višak sredstava

VIŠAK UDRUZI PČELICE

Humanitarna djela u Gospiću nisu stala


Rotary club Gospić, odmah nakon svog osnivanja 27. prosinca 2019,  pokrenuo je humanitarnu akciju „Rotary klub Gospić za Josipa“ koja je imala za cilj pomoći Josipu Kolačeviću  i uputiti ga na rehabilitaciju u Polikliniku Glavić. Danas su objavili da su u tome i uspjeli.

Danas, 3 mjeseca  nakon početka akcije, sretni smo da možemo objaviti da se na današnji dan humanitarna akcija završava te da su skupljena sva  potrebna  sredstva za Josipa. Predstavu  „Traži se novi suprug“ planiranu  za kraj akcije, bili smo prisiljeni odgoditi  za neka bolja vremena. Ovim putem se želimo zahvaliti u ime RC Gospić i obitelji Kolačević  svima koji su nam pomogli. Hvala guverneru Danijelu Joziću koji je prepoznao važnost ove akcije te nam pomogao na samim počecima osnivanja našeg kluba. Višak sredstava preusmjeriti ćemo na udrugu „Pčelice“  – piše Rotary club Gospić.

U nastavku je i popis sudionika akcije;

CENTAR ZA VOZILA HRVATSKE,  CAFFE BAR JUMPI GOSTI ,  JASIKA D.O.O.,  PIVOVARA LIČANKA ,TERRA CONCORDIA ,FORMA NOVA, LIPOV GAJ, LIKA SVJETLO, BJELIN D.O.O.,  JAVNI BILJEŽNIK ZDUNIĆ, VELEBIT NES D.O.O. , GLENNINVEST D.O.O. , NP PLITVIČKA JEZERA , TUŠAK D.O.O ,LIKA TRAVEL D.O.O., LJEKARNA OTOČAC , LJEKARNA PABLO , LJEKARNA ŠVALJEK  ,BONUS ,  JAVOROVIĆ, IDŽOTIĆ I PARTNERI  , INES PERIĆ , EFFECTUS- STUDIJ FINAN. I PRAV. ,  KROMA D.O.O., UPUZ- UDRUGA POSLODAVACA U ZDRAVSTVU,  AUTO-BEKS,  ASCO TIK J.D.O.O.  ,PAKEL D.O.O.  ,MILEM INŽINJERING D.O.O., EOS , INTRALIGHTING,  ZAVOD ZA JAVNO ZDRAVSTVO LSŽ,  PROMET MILIČIĆ-SISAK,  ŽELJKO POPOVIĆ,   BUNETA DAVOR I IRENA, MILE I ANA BUBAŠ, MIRA DRAŠKOVIĆ, OBITELJ KRULJAC , NIKOLA MILINOVIĆ,  CROSHIELDS D.O.O. , KATA LAZIĆ, ISKOP KLENOVNIK, RUKOMETNI KLUB  NOVA GRADIŠKA , ROTARY CLUB NOVA GRADIŠKA , MIRJANA POCRNIĆ,  IZBOR JANDRIĆ,  PRIMA COMMERCE D.O.O. , MATO GLAVINIĆ, IVAN ŠTIMAC,   LJEKARNA INGRID T. –SENJ, HRVATSKA OBRTNIČKA KOMORA,  ANTON KRNIĆ, AUTO ŠKOLA  „BRKLJAČIĆ“, VRKLJAN D.O.O.  , SVI GRAĐANI KOJI SU KUPILI KARTU ZA PREDSTAVU,  SATIRIČKO KAZALIŠTE KEREMPUH, POLIKLINIKA GLAVIĆ, PUČKO OTVORENO UČILIŠTE.

Dio si dobrog društva na Lika Clubu, a htio bi kupiti i zanimljive proizvode? Posteri, majice, suveniri, magazini, hrana i kozmetika – u novoj ličkoj web trgovini koja ima preko 300 atraktivnih artikala! Otvori ju na linku PLITVICE SHOP i nešto iz bogatog asortimana naruči na svoju kućnu adresu. Dobrodošao!

 

Komentari

Komentara


Foto: PR

Oznake

Povezane objave

Back to top button
Close