Grad Zagreb

Početak natjecanja za godišnju nagradu “Nikola Tesla – genij za budućnost”

U povodu obilježavanja 160. godišnjice rođenja Nikole Tesle,danas 9. ožujka, u 17,00 sati, na Tekstilno – tehnološkom fakultetu, dvorana A-301, Prilaz baruna Filipovića 28a, gradonačelnik Grada Zagreba Milan Bandić pozdravit će prisutne na otvorenju 7. natjecanja za godišnju nagradu Nikola Tesla – genij za budućnost.


Godišnja nagrada Nikola Tesla – genij za budućnost se tradicionalno dodjeljuje osobama i tvrtkama koje su se istaknule svojim inovativnim djelovanjem i na taj način unaprijedile i pridonijele razvoju našeg društva.

Nagrada je namijenjena mladima, školarcima i studentima iz Zagreba i cijele Hrvatske koji kroz natječaj imaju priliku pokazati svoje znanje.

Želiš se uključiti u našu zajednicu i svakodnevno primati poruke s terena te se družiti s Ličankama i Ličanima? Ili si naš/a iz Ličko-senjske, pa odmah postaješ dio dobrog društva? :) Uključi se u Viber zajednicu klikom na linku Lika Club | Najčitanije 🔥

 

Komentari

Komentara


Foto: mistere-antice.blogspot.com

Oznake

Povezane objave

Back to top button
Close