Početak natjecanja za godišnju nagradu “Nikola Tesla – genij za budućnost”

Iva Biondić

U povodu obilježavanja 160. godišnjice rođenja Nikole Tesle,danas 9. ožujka, u 17,00 sati, na Tekstilno – tehnološkom fakultetu, dvorana A-301, Prilaz baruna Filipovića 28a, gradonačelnik Grada Zagreba Milan Bandić pozdravit će prisutne na otvorenju 7. natjecanja za godišnju nagradu Nikola Tesla – genij za budućnost.


Godišnja nagrada Nikola Tesla – genij za budućnost se tradicionalno dodjeljuje osobama i tvrtkama koje su se istaknule svojim inovativnim djelovanjem i na taj način unaprijedile i pridonijele razvoju našeg društva.

Nagrada je namijenjena mladima, školarcima i studentima iz Zagreba i cijele Hrvatske koji kroz natječaj imaju priliku pokazati svoje znanje.


Foto: mistere-antice.blogspot.com

<script>

<script>

Komentari


X
facebook
Kliknite "Like" ako želite pratiti LikaClub.eu na Facebook-u