Sport

GALERIJA fotografija: 10. Lička noć vol 1. (RIJEKA)

U subotu je kao što već znate, održan prvi dio Ličke noći, i to po prvi put u Rijeci.
Studentski Zbor Gacke po deseti put je obilježio ovaj događaj koji je već davno postao tradicija naše županije. Bilo je preko 400 gostiju, a prava poslastica tek slijedi. Sutra će se održati centralno događanje, 10. Lička noć u Zagrebu. Događaj je odlukom orgaznizatora jučer poprimio i humanitarni karakter za Slavoniju, stoga nas sutra čeka studentsko srce iz Ličko-senjske.
Vidimo se sutra, a sada pogledajte galeriju fotografija iz Rijeke.

 

 

Želiš se uključiti u našu zajednicu i svakodnevno primati poruke s terena te se družiti s Ličankama i Ličanima? Ili si naš/a iz Ličko-senjske, pa odmah postaješ dio dobrog društva? :) Uključi se u Viber zajednicu klikom na linku Lika Club | Najčitanije 🔥

 

Komentari

Komentara

Povezane objave

Back to top button
Close