Vijesti

EURO 2020. Veliki ispit pred Hrvatskom u izravnom prijenosu na RTL-u!

Ono što su svi u Hrvatskoj priželjkivali, to se i dogodilo. Nakon sporijeg ulaska u utakmicu i pogotka zaostatka na poluvremenu, izabranici Line Červara u drugom su poluvremenu uspjeli slomiti otpor Crnogoraca te doći do pobjede 27:21.

Danas od 16 sati, na glavnom kanalu RTL-a, na rasporedu je drugo kolo skupine koje donosi najtežeg protivnika. Naime, Hrvatskoj stiže Bjelorusija koja je u prvom dvoboju lakoćom svladala Srbiju.

Bjelorusi su još na pripremama pokazali jako dobru igru i tu dodatno dobili na samopouzdanju. Kod vodstva 23:20 protiv Srbije postigli su dva uzastopna gola i do kraja bez problema sačuvali prednost.

U isto vrijeme od 16 sati, za one kojima utakmica hrvatske rukometne reprezentacije nije dovoljna, na rasporedu je i susret između Mađarske i Rusije, a prijenos donosi RTLplay.

Obje ekipe u posljednjoj provjeri pred početak turnira nisu se dobro provele. Mađari su s devet razlike poraženi od Češke (31:22), dok su Rusi izgubili od Španjolaca sa 32:24.

U 18:15 sati na programu RTL-a 2 čeka nas prava rukometna poslastica, utakmica drugog kola između Španjolske i Njemačke. Obje momčadi bile su uvjerljive na startu Prvenstva pobjedama protiv Nizozemske odnosno Latvije, ali isto tako u tim utakmicama ostale bez nekih igrača. Kod Nijemaca je isključenje zaradio Uwe Gensheimer, a kod Španjolaca Jorge Maqueda i Viran Morros.

Pred nama je još jedan bogat rukometni dan začinjen utakmicom Hrvatske. Nikako ga nemojte propustiti.

likaclub icon Čitaj najbolje ličke vijesti. Skini aplikaciju Lika app.