KolumneVijestiLifestyle

Dobrodošli na novu Lika Clubbing stranicu

S vremenom je Lika Clubbing prerastao granice Facebooka. I glavno pitanje je bilo… što dalje? Gdje se širiti u digitalnom svijetu, a nastali smo i sastali se na Facebooku. Nakon dužeg razmišljanja i jednog nažalost neuspjelog pokretanja web stranice, ovaj put smo si rekli  ko’ Obama – “Yes, we can!”. Mjesec dana svakodnevnih konzultacija, rada, kava, dogovora, pojačanog mobiteliziranja, i svega što nećemo pisati, došao je i ovaj dan! Objavili smo vas/nas.  Recimo ono najvažnije. Naša glavna želja ovog trenutka je da sudjelujete u stvaranju našeg sadržaja. Lika Clubbing nije ograničen portal koji se obazire na podjele jeste li iz Like ili Gacke, slušate li “cajke” ili rock ‘n roll, jeste li iz Brinja, Zagreba, ili Senja, imate li pirs ili tetovažu…to nije naš fokus. Naš fokus usmjeren je na mlade ljude, sve one iz Ličko-senjske županije koji vole i žele naprijed. Ljude koji žive svoj život punim plućima, i ne obaziru se na ništa što je usmjereno protiv njih u bilo kojem obliku. Od 2011. kada smo pokrenuti na Facebooku, u našoj županiji i izvan nje prošli smo “sito i rešeto” preko prijatelja tj. “suradnika”, koji su se u jednom tužnom djelu slučajeva prikazali kako potpuni promašaji, ali isto tako bilo je nebrojeno više onih s kojima smo uživali u radu, i radimo do današnjeg dana. To je bio naš dio puta, a sada kad smo pokrenuli web stranicu, i simbolički otvaramo novu “stranicu” naše knjige. Za početak zahvaljujemo se svima koji su dosad sudjelovali u stvaranju ove web stranice. Svim DJ-ima, portalima, i prijateljima koji su nam pomogli u stvaranju ovako lijepog mjesta. Ukoliko za nas imate neki prijedlog, pitanje, ili ste zainteresirani za bilo koji vid suradnje, slobodno nam se javite. Bez obzira na svaki link koji otvorite, dolje lijevo uvijek stoji broj mobitela i naš službeni mail. Pa krenimo! Danas je Dan žena, 08. Ožujka, star day 231893, ušli smo u nepregledna prostranstva digitalnog svemira…

Ami, Ante, Bruno


Čuo si za metaverzum i virtualnu stvarnost, ali ne znaš o čemu se radi? Sve o tim temama možeš pročitati na ovom linku.

Voliš Plitvice ali ne možeš doći u razgledavanje? Informiraj se o turističkim temama klikom ovdje.

 

Komentari

Komentara

Povezane objave

Back to top button
Close