VijestiTech

Čitajte nas i na portalu 24sata, u rubrici Regionalno

Portal LIKACLUB već nekoliko godina uspješno surađuje s portalom 24sata. Sve najbolje vijesti s portala LIKACLUB možete čitati i na portalu 24sata, u rubrici Regionalno.  Na rubrici izaberite naš portal, te surfajte svakog dana.

Putem navedenog linka možete i slušati radijsku postaju iz Kluba radijskih postaja, ili pronaći događanje koje slijedi u našem Klubu svih događanja.

Uživajte u čitanju i slušanju!

Želiš se uključiti u našu zajednicu i svakodnevno primati poruke s terena te se družiti s Ličankama i Ličanima? Ili si naš/a iz Ličko-senjske, pa odmah postaješ dio dobrog društva? :) Uključi se u Viber zajednicu klikom na linku Lika Club | Najčitanije 🔥

 

Komentari

Komentara

Oznake

Povezane objave

Back to top button
Close