VijestiTech

Čitajte nas i na portalu 24sata, u rubrici Regionalno

Portal LIKACLUB već nekoliko godina uspješno surađuje s portalom 24sata. Sve najbolje vijesti s portala LIKACLUB možete čitati i na portalu 24sata, u rubrici Regionalno.  Na rubrici izaberite naš portal, te surfajte svakog dana.

Putem navedenog linka možete i slušati radijsku postaju iz Kluba radijskih postaja, ili pronaći događanje koje slijedi u našem Klubu svih događanja.

Uživajte u čitanju i slušanju!

Dio si dobrog društva na Lika Clubu, a htio bi kupiti i zanimljive proizvode? Posteri, majice, suveniri, magazini, hrana i kozmetika – u novoj ličkoj web trgovini koja ima preko 300 atraktivnih artikala! Otvori ju na linku PLITVICE SHOP i nešto iz bogatog asortimana naruči na svoju kućnu adresu. Dobrodošao!

 

Komentari

Komentara

Oznake

Povezane objave

Back to top button
Close