Hokejaši Medveščaka poraženi na gostovanju kod Avangarda

Hokejaši Medveščaka poraženi su na gostovanju kod Avangarda 3-6 (0-2, 1-2, 2-2) u utakmici 39. kola KHL-a odigranoj u četvrtak u Omskoj oblasti

Bio je to drugi uzastopni gostujući poraz zagrebačkog kluba, nakon kojeg je Medveščak ostao na 8. mjestu (ljestvica ispod teksta) Zapadne konferencije s 56 bodova.

Zanimljivost ove utakmice je da su svi pogoci postignuti s jednakim brojem igrača na ledu. Avangard je već u 2. minuti došao u vodstvo pogotkom Pjanova. U 16. minuti je na 2-0 povisio Černikov. U 22. minuti bilo je 3-0 za domaće zahvaljujući pogotku Ahnelova, kad je trener Medveščaka Gordie Dwyer odlučio vratara Dannyja Taylora zamijeniti Gašperom Krošeljom, ali ni to nije donijelo pozitivnu promjenu u igri ‘medvjeda’.