Vijesti

Drama do samoga kraja: Francuzi pali

Bila je ovo egal utakmica u kojoj su presudile nijanse. Pešić je u posljednjim sekundama utakmice obranio sedmerac Guigoua i donio Hrvatskoj veliku pobjedu nad Francuzima

Ni suci, ni jaki Francuzi nam nisu mogli ništa! Hrvatska rukometna reprezentacija pobijedila je najjaču reprezentaciju svijeta zadnjih 15 godina Francusku 29-28 nakon sat vremena muke i osigurala četvrtfinale Olimpijskih igara!

Bolje smo otvorili utakmicu 4. kola skupine A i nakon početnih 2-0 poveli smo 4-2. No brzo su se Francuzi podignuli i utakmica je postala neizvjesna. Igralo se gol za gol praktički cijelo vrijeme, a Duvnjak je par minuta prije kraja poluvremena iskoristio prazan gol i zabio za 13-11. Francuzi su nakon toga zabili, a Slišković je bombetinom uhvatio Omeyera na krivoj nozi i otišli smo na poluvrijeme s plus 2 (14-12).